Kelly – mały szmaciany niemowlaczek

Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda

Przedstawiam Wam małą Kelly. Laleczka jest mała, ma tylko 27 cm lecz za jej powstaniem kryje się „duża” historia. Otóż jest ona wielkości swojej przyszłej mamy, kiedy ta przychodziła na świat. A tak naprawdę jest nawet o 2 cm większa. Dziewczynka urodziła się bowiem jako wcześniak – w piątym miesiącu ciąży. Jak opowiadała mi jej babcia, rączki noworodka były tak malutkie, że pierścionek taty był jak bransoletka na jej ręce. Lalka ma pokazać dziewczynce jak wglądała przychodząc na świat. Nie będę wchodzić w dalsze szczegóły tej historii, by nie nadwyrężyć zaufania Zamawiającego. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że lalka spełni pokładane w niej oczekiwania.

Mała Kelly dostała ode mnie dwa zestawy ubranek – długą staromodną flanelową koszulkę nocną z gumką u dołu i różową czapeczką oraz komplecik na słoneczne dni – bluzeczkę z bufiastymi rękawkami oraz krótkie uszyte z tej samej tkaniny spodenki. Drugi zestaw także ma czapeczkę w komplecie. Sama lalka jest uszyta z cielistej, ciepłej w odcieniu bawełny, ma haftowane włosy i niebieskie oczy. Jak wszystkie szyte przeze mnie lalki, niemowlaczek wypchany jest owczym runem. Twarz lalki jest podrzeźbiana metodą filcowania na sucho. Wszystko wykonane jest z dbałością o detale z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Lalka została wykonana na zamówienie.

Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply

*